Головна Про Банк Тендери

Тендери

Інформація щодо порядку проведення тендерів

 

Для оптимізації витрат і придбання найбільш якісних товарів та послуг більшість закупівель Банку здійснюється з використанням тендерного механізму.

Основним завданням проведення тендеру є організація роботи, спрямованої на прийняття прозорого рішення щодо визначення постачальника товарів / робіт / послуг, з урахуванням оптимальної ціни, умов гарантійного та післягарантійного обслуговування, умов оплати, на принципах економічної доцільності, мінімізації витрат Банку, відсутність конфлікту інтересів, неупередженості і забезпечення рівних умов для всіх учасників тендера.

Основною формою проведення тендерів є електронний аукціон в системі закупівель RIALTO з використанням інтернет-сайту zakupki.prom.ua.

Вибір постачальників Банку можливий також на основі моніторингу ринку товарів і послуг шляхом запиту цінових пропозицій на електронну пошту.

Процедура проведення відкритого тендеру з використанням електронної системи закупівель RIALTO:

  • Банк публікує оголошення щодо проведення тендеру і тендерне завдання на інтернет-сайті zakupki.prom.ua;
  • Підприємства та молодіжні організації, які бажають взяти участь у тендері, розміщують пропозиції за встановленою тендерною пропозицією формі, згідно з регламентом роботи майданчика;
  • за результатом проведення відкритих електронних торгів визначається переможець;
  • Банк укладає договір про співпрацю з переможцем тендеру і публікує інформацію на інтернет-сайті zakupki.prom.ua.

Банк залишає за собою право не коментувати, чому переміг той чи інший претендент.

Свої пропозиції та побажання ви можете надсилати на електронну пошту: tender@sbrf.com.ua.

З питань, пов'язаних з тендерами, які проводить Банк, ви можете проконсультуватися зі співробітником Фінансового управління за тел.: (044) 354-06-68.