Головна Приватним клієнтам Купити страхові поліси онлайн

Купити страхові поліси онлайн

Тепер для наших клієнтів доступна можливість оформити страховку, не виходячи з дому! Придбайте поліс обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності (ОСАГО), туристичну страховку або оформіть поліс страхування майна від СК "Арсенал Страхування" у будь-який зручний для Вас час просто на сайті Банку.

Придбати туристичний поліс онлайн

Туристичний поліс - це надійний захист Вашого здоров'я і спокою під час будь-яких поїздок за кордон.

Він забезпечить  отримання необхідної медичної допомоги, а також організацію і оплату медичного обслуговування і ряду інших послуг у рамках страхового пакету. Оформлення туристичного полісу на сайті Сбербанку дозволить Вам зберегти свій час перед поїздкою за кордон і приділити його важливішим для Вас завданням.

Застрахувати майно онлайн

Дім для всіх є надійним прихистком від будь-яких негараздів. Ми завжди піклуємося про зміцнення і захист свого житла, але, на жаль, жоден засув не в силі протистояти дуже багатьом непередбачених факторам. 

Ви можете застрахувати своє нерухоме і домашнє майно, внутрішнє оздоблення, а також відповідальність перед  третіми особами (сусідами) від зламу, пожежі, повені та інших нещасних випадків.

Це просто, швидко та надійно!