Головна Приватним клієнтам Перекази

Перекази

Для максимально якісного і швидкого обслуговування приватних клієнтів будь-які види грошових переказів: з відкриттям і без відкриття рахунку, в національній і іноземній валюті, на користь фізичних і юридичних осіб, по території України і за її межі.
 

АТ «СБЕРБАНК» пропонує наступні види переказів:

Без відкриття рахунку фізичні особи можуть отримувати/відправляти перекази в гривні та іноземній валюті (долари США, євро, російські рублі, англійські фунти) через системи:
 

Перекази з карти на карту
Перекази з карти на карту

Грошові перекази здійснюються через інтенет за допомогою банківської картки  Visa чи MasterCard  будь-яких банків України. За допомогою нашої послуги переказу з карти на карту Ви зможете переказувати гроші без реєстрації та авторизації в режимі онлайн.

Миттєві перекази за кордон
Миттєві перекази за кордон

Транскордонні перекази надають можливість фізичним особам цілодобово здійснювати перекази за номером картки в будь-яких напрямках між вказаними країнами.

Грошові перекази «Western Union»
Грошові перекази «Western Union»

Western Union - міжнародна система термінових грошових перказів, що дозволяє переказувати та отримувати кошти у більше, ніж в 200 країнах світу и більше, ніж у 410 000 пунктах обслуговування Western Union.

Платіжною організацією Міжнародної платіжної системи Western Union є Western Union Network (France) SAS з місцезнаходженням: 92095 France, 5-6 Place de l’Iris, Paris la Defense CEDEX

Грошові перекази «MoneyGram»
Грошові перекази «MoneyGram»

Глобальна мережа MoneyGram складається з понад 350 000 відділень. Партнерами компанії виступають національні поштові служби, фінансові установи та найбільші торгові мережі у більш ніж 200 країнах світу. В Україні мережа MoneyGram складає понад 13 000 відділень.

Адреса платіжної організації: 1550 Utica Avenue South, Suite 100, M/S MIN-8020 Minneapolis, MN  55416 USA (“MoneyGram”)

Грошові перекази «SWIFT»
Грошові перекази «SWIFT»

Це система грошових переказів з вашого рахунку на конкретний рахунок в інший банк. Особливість переказів SWIFT у тому, що переказати кошти можливо в більшість країн світу в різних валютах.

_newlabel_ua