Головна Приватним клієнтам Пакети продуктів та послуг

Базовий

Зручні фінансові послуги для повсякденного життя
Отримуйте комплекс необхідних банківських послуг вже сьогодні!

 

Переваги для Клієнта:
 • Безконтактно робіть покупки за допомогою картки, телефону або смарт-годинника - швидко і безпечно.
 • Здійснюйте платежі і перекази, а також поповнюйте картку на Платіжному порталі
 • Переказуйте гроші з/на «Прибутковий рахунок»

До Пакету «Базовий» входить:
 

 • Миттєва картка VISA Debit Gold PayPass.
 • 2 карткових рахунка у валюті на Ваш вибір (гривня, долар США, Євро).
 • Мультивалютний Поточний рахунок: у гривні, а також в будь-якій іноземній валюті на Ваш вибір (долар США, Євро, російський рубль і ін.).
 • «Платіжний портал» - сервіс платежів і переказів. Ваша картка Сбербанку дозволить вам здійснювати безкоштовні операції всередині банку. Просто додайте вашу картку до Особистого кабінету Платіжного порталу.
 • IMS / SMS-інформування про рух коштів на всіх картках Пакета.
 • «Прибутковий рахунок» - до 4% річних на залишок коштів в гривні.


Вартість відкриття Пакету «Базовий» - 0 грн.

Привілеї від платіжных систем

Для держателів карток Visa Gold PayWave

 • Світ привілеїв Visa - знижки та кращі пропозиції від провідних компаній в Україні та за кордоном.
 • Бронювання автомобілів зі знижкою до 35% від компанії Avis
 • Міжнародна служба клієнтської підтримки — цілодобова глобальна служба підтримки з термінових питань для держателів карток Visa.
   

Для відкриття Пакету необхідно звернутися до Банку з ідентифікуючими документами та підписати відповідний Пакет документів.

Відкриття та обслуговування Пакетів здійснюється Банком відповідно до Тарифів по Пакету продуктів та послуг або Тарифів по Пакетам продуктів та послуг в рамках зарплатних проектів, що діють на момент надання відповідної послуги. Інші послуги, що не включені в відповідний Пакет, надаються відповідно до Тарифів РКО та / або Тарифів по Картковому рахунку.

При користуванні послугою Банку у Клієнта виникають права та обов'язки за договором про надання послуг. У разі невиконання Клієнтом зобов'язань за договором для Клієнта можуть наступати наслідки такого невиконання, а саме: Банком можуть застосовуватися штраф, пеня за прострочення сплати платежів, відмова Банку від надання послуги, призупинення операцій і т.п. Детально з наслідками невиконання кожного виду договору про надання банківської послуги можна ознайомитися в Договорі банківського обслуговування у розділах «Відповідальність сторін», «Поточний рахунок з карткою» та «Пакетне обслуговування».

Наявність у Клієнта права достроково розірвати договір про надання банківської послуги, а також спосіб такого розірвання визначаються умовами відповідного договору. Перед укладенням договору інформація про можливість дострокового розірвання доводиться Клієнтові, також на прохання Клієнта надається проект договору для ознайомлення.

Банк не має права вносити зміни до укладених з клієнтами договорів в односторонньому порядку, якщо інше не встановлено договором або законом.

Клієнт може відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

Пакет документів
Пакет документів
Підібрати Пакет послуг
Підібрати Пакет послуг
Платіжний портал
Платіжний портал