Головна Приватним клієнтам Пакети продуктів та послуг

Пакети продуктів та послуг

Преміальний
Преміальний

Пакет «Преміальний» вигідно підкреслить Ваш статус і відкриє новий рівень банківських рішень, ексклюзивних привілеїв і унікальних знижок по всьому світу.

Запали літо
Запали літо

Тепер користуватися зарплатною карткою від Сбербанку стане ще вигідніше кожна покупка наближає Вас до омріяного подарунку.

Розраховуйтесь своєю карткою із вигодою та вигравайте один із 40 призів!
 

Для подорожей
Для подорожей

Пакет «Для подорожей» відкриває новий рівень фінансової свободи та дозволяє отримувати банківський сервіс із особливим пріоритетом, а також унікальні переваги в будь-який час у будь-якому куточку світу.

Преміальні Пакети
Преміальні Пакети
Преміальні Пакети послуг - це комплексні банківські рішення, що створені спеціально для успішних людей, які цінують справжню якість банківських продуктів та першокласний сервіс.
Елітний
Елітний

Пакет найвищого рівня «Елітний» надає найширший перелік банківських послуг, виняткових сервісів і привілеїв від міжнародних платіжних систем Visa і Mastercard.

Золотий
Золотий

«Золотий» - найдоступніший Пакет, який дозволяє Вам щодня економити: отримувати комплекс найнеобхідніших банківських послуг, а також безліч знижок і привілеїв від міжнародних платіжних систем.

Картка Travel
Картка Travel

Платіжна картка Visa Signature PayWave відкриває широкі можливості для Клієнтів, які часто здійснюють поїздки за кордон і пред’являють високі вимоги до комфорту під час подорожей.

Зарплатні Пакети
Зарплатні Пакети

Отримуйте Вашу заробітну плату з комфортом - безкоштовно у будь-яких банкоматах України та по всьому світу в зручний для Вас час. До Ваших послуг заробітна карта Mastercard та Visa від Сбербанку.