Головна Приватним клієнтам Пакети продуктів та послуг

Пакети продуктів та послуг

За розрахунок - подорож у подарунок
За розрахунок - подорож у подарунок

Тепер користуватися зарплатною карткою від Сбербанку стане ще вигідніше кожна покупка наближає Вас до омріяного подарунку.

Розраховуйтесь своєю карткою із вигодою та вигравайте один із призів!

Преміальний
Преміальний

Пакет «Преміальний» вигідно підкреслить Ваш статус і відкриє новий рівень банківських рішень, ексклюзивних привілеїв і унікальних знижок по всьому світу.

Золотий
Золотий

«Золотий» - найдоступніший Пакет, який дозволяє Вам щодня економити: отримувати комплекс найнеобхідніших банківських послуг, а також безліч знижок і привілеїв від міжнародних платіжних систем.

Базовий
Базовий
Отримуйте комплекс необхідних банківських послуг вже сьогодні!

 

Віртуальна картка
Віртуальна картка

Всі оплати - одна віртуальна карта

Статусний
Статусний

Пакет «Статусний» відкриває новий рівень фінансової свободи та дозволяє отримувати банківський сервіс із особливим пріоритетом, а також унікальні переваги в будь-який час у будь-якому куточку світу.

Елітний
Елітний

Пакет найвищого рівня «Елітний» надає найширший перелік банківських послуг, виняткових сервісів і привілеїв від міжнародних платіжних систем Visa і Mastercard.

Преміальні Пакети
Преміальні Пакети
Преміальні Пакети послуг - це комплексні банківські рішення, що створені спеціально для успішних людей, які цінують справжню якість банківських продуктів та першокласний сервіс.
Зарплатні Пакети
Зарплатні Пакети

Отримуйте Вашу заробітну плату з комфортом - безкоштовно у будь-яких банкоматах України у зручний для Вас час. До Ваших послуг заробітна карта Mastercard та Visa від Сбербанку.

Оформлення картки онлайн
Оформлення картки онлайн

Заповнюйте анкету на сайті та отримайте будь-яку картку Сбербанку