Головна Приватним клієнтам Пакети продуктів та послуг

Пакети продуктів та послуг

Віртуальна картка
Віртуальна картка

Всі оплати - одна віртуальна карта

Базовий
Базовий
Отримуйте комплекс необхідних банківських послуг вже сьогодні!

 

Золотий
Золотий

«Золотий» - найдоступніший Пакет, який дозволяє Вам щодня економити: отримувати комплекс найнеобхідніших банківських послуг, а також безліч знижок і привілеїв від міжнародних платіжних систем.

Преміальний
Преміальний

Пакет «Преміальний» вигідно підкреслить Ваш статус і відкриє новий рівень банківських рішень, ексклюзивних привілеїв і унікальних знижок по всьому світу.

Статусний
Статусний

Пакет «Статусний» відкриває новий рівень фінансової свободи та дозволяє отримувати банківський сервіс із особливим пріоритетом, а також унікальні переваги в будь-який час у будь-якому куточку світу.

Елітний
Елітний

Пакет найвищого рівня «Елітний» надає найширший перелік банківських послуг, виняткових сервісів і привілеїв від міжнародних платіжних систем Visa і Mastercard.

Преміальні Пакети
Преміальні Пакети
Преміальні Пакети послуг - це комплексні банківські рішення, що створені спеціально для успішних людей, які цінують справжню якість банківських продуктів та першокласний сервіс.
Зарплатні Пакети
Зарплатні Пакети

Отримуйте Вашу заробітну плату з комфортом - безкоштовно у будь-яких банкоматах України у зручний для Вас час. До Ваших послуг заробітна карта Mastercard та Visa від Сбербанку.

Оформлення картки онлайн
Оформлення картки онлайн

Заповнюйте анкету на сайті та отримайте будь-яку картку Сбербанку