Головна Приватним клієнтам Пакети продуктів та послуг

Пакети продуктів та послуг

Преміальний
Преміальний

Пакет «Преміальний» вигідно підкреслить Ваш статус і відкриє новий рівень банківських рішень, ексклюзивних привілеїв і унікальних знижок по всьому світу.

Для подорожей
Для подорожей

Пакет «Для подорожей» відкриває новий рівень фінансової свободи та дозволяє отримувати банківський сервіс із особливим пріоритетом, а також унікальні переваги в будь-який час у будь-якому куточку світу.

Преміальні Пакети
Преміальні Пакети
Преміальні Пакети послуг - це комплексні банківські рішення, що створені спеціально для успішних людей, які цінують справжню якість банківських продуктів та першокласний сервіс.
Золотий
Золотий

«Золотий» - найдоступніший Пакет, який дозволяє Вам щодня економити: отримувати комплекс найнеобхідніших банківських послуг, а також безліч знижок і привілеїв від міжнародних платіжних систем.

Елітний
Елітний

Пакет найвищого рівня «Елітний» надає найширший перелік банківських послуг, виняткових сервісів і привілеїв від міжнародних платіжних систем Visa і Mastercard.

Картка Travel
Картка Travel

Платіжна картка Visa Signature PayWave відкриває широкі можливості для Клієнтів, які часто здійснюють поїздки за кордон і пред’являють високі вимоги до комфорту під час подорожей.

Зарплатні Пакети
Зарплатні Пакети

Отримуйте Вашу заробітну плату з комфортом - безкоштовно у будь-яких банкоматах України та по всьому світу в зручний для Вас час. До Ваших послуг заробітна карта Mastercard та Visa від Сбербанку.