Головна Прес – центр

Прес – центр

У розділі Прес-центр Ви можете ознайомитися з останніми новинами й інформаційними матеріалами - статтями про Банк, його діяльність та послуги, дізнатися про заплановані та проведені заходи. Пропонуємо Вам підписатися на систематичну розсилку новин на вказану Вами адресу електронної пошти.

Наші топ-менеджери, експерти та аналітики готові в рамках своїх компетенцій надавати коментарі з питань, пов'язаних із ситуацією на українському фінансовому ринку, аналізувати актуальні тенденції і ділитися прогнозами розвитку ситуації. Завдання прес-центру Банку - допомогти Вам знайти відповідного експерта й оперативно надати коментарі.

Ми впевнені, що в процесі роботи у нас складуться як ділові, так і дружні відносини і сподіваємося на плідну співпрацю і об'єктивність.

Прес-центр
Контактна інформація:
тел.: +380 (44) 247-43-61
e-mail: pr@sbrf.com.ua
Підписка
Якщо Ви хочете регулярно отримувати новини та актуальну інформацію про АТ «СБЕРБАНК», вкажіть адресу електронної пошти.
Після введення адреси і натиснення кнопки «підписатися» Вам буде надіслано лист з посиланням, по якій Ви зможете підтвердити своє бажання отримувати інформаційну розсилку.
Відмовитися від підписки
У разі, якщо ви не бажаєте більше отримувати новини АТ «СБЕРБАНК», введіть вашу адресу і натисніть посилання «відписатися».