Головна Приватним клієнтам Метали та монети Банківські метали

Банківські метали

Рекомендується звернути увагу на той факт, що банківські метали – продукти, що мають різноманітні форми продажу: від фізичного постачання у зливках до безготівкового придбання/продажу з подальшим зарахуванням/списанням на/з поточного рахунку та можливістю перерахування на депозит.

Типи металів:
Золото можна придбати у вигляді зливків, у безготівковій формі  - на поточний рахунок та(або) депозит, а також у вигляді інвестиційних та пам’ятних монет.
Срібло можна придбати у вигляді інвестиційних або пам’ятних монет, а також у безготівковій формі  - на поточний рахунок та (або) депозит.
Платина - у безготівковій формі - на поточний рахунок.

Переваги придбання банківських металів:

  • диверсифікація ризиків та захист від інфляції;
  • компактність та зручна упаковка;
  • операції з банківськими металами не оподатковуються ПДВ;
  • значно менша вірогідність фізичних пошкоджень у порівнянні із паперовими грошима;
  • вдалий подарунок.

Банківські метали можуть бути придбані як фізичними так і юридичними особами.

Процедура придбання/продажу банківських металів у Банку:

  • Для фізичних осіб. Клієнти здійснюють операції з купівлі/переказу банківських металів на підставі оригіналів документів (включаючи електронні документи). За умови придбання/продажу безготівкових банківських металів на МВРУ Клієнту потрібно відкрити у Банку поточний рахунок у металах. Банківські метали зараховуються на рахунок з можливістю зняття зливків з поточного рахунку або переказу на депозит.
  • Для юридичних осіб. Можливі операції придбання/продажу банківських металів на МВРУ при умові відкриття у Банку поточного рахунку у металах з подальшим зарахуванням банківських металів на цей рахунок. При цьому існує можливість зняття зливків з цього поточного рахунку або переказу їх на депозит.

 

УВАГА!!! Починаючи з 05.06.2019р. відкриття нових поточних рахунків в банківських металах не проводиться.

Перелік документів
Перелік документів
Онлайн замовлення
Онлайн замовлення
Банківські сейфи
Банківські сейфи