Головна Про Банк Кар'єра у банку Інформація для студентів

Інформація для студентів

АТ «СБЕРБАНК» зацікавлений у підтримці та розвитку інтелектуального потенціалу молодого покоління і тому реалізує ініціативу із залучення кращих студентів для проходження практики в Банку і співпраці з провідними вишами України у набуванні студентами професійних навичок, необхідних для роботи в банківській сфері.

На даний момент в банку діє програма «Ласкаво просимо на практику в АТ «СБЕРБАНК»». Ця щорічна програма дозволяє студентам кваліфікаційних рівнів «фахівець», «магістр» отримати унікальний досвід роботи як у підрозділах центрального офісу АТ «СБЕРБАНК». в Києві, так і у регіональних відділеннях банку.

Ми шукаємо талановитих і амбітних молодих людей, які зацікавлені в тому, щоб розвиватися разом з нами, мати творчий підхід до вирішення завдань і безперервно удосконалювати свої вміння.

Проходження практики в АТ «СБЕРБАНК». — це гарний рядок у резюме і перспектива для студентів почати кар'єру в банківській сфері. Це практичний досвід роботи в дочірньому банку одного з найбільших банків світу і можливість вчитися у професіоналів високого рівня

Для проходження практики в АТ «СБЕРБАНК». необхідно на електронну адресу cv@sbrf.com.ua надати такі документи в електронному вигляді:

  • резюме
  • копії першої та другої сторінок паспорта;
  • копію сторінки з відміткою про реєстрацію місця проживання;
  • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • виписку із залікової книжки студента(ів) із вказівкою відсотка успішності за поточний рік (не нижче 80%) або копію залікової книжки.

Перевагу мають ті студенти, у яких є досвід розробки власних бізнес-проектів.

Попередня відповідь про можливість проходження практики надається протягом одного робочого тижня з моменту отримання документів. Остаточне рішення про проходження практики приймається за підсумками співбесіди.

Додаткову інформацію про програму ви можете отримати, надіславши запит :