Головна Прес – центр Інформація для клієнтів

Інформація для клієнтів

11.02.2021

Безкоштовне ПЛР-тестування на COVID-19 в аеропорту «Одеса» для держателів преміальних карток Mastercard

Шановні Клієнти!

АТ «СБЕРБАНК» і Mastercard піклуються про зручність і безпеку своїх Клієнтів, тому пропонують сервіс ПЛР-тестування на COVID-19 в аеропорту «Одеса». Держателі карток Mastercard World Elite можуть безкоштовно здати тест ПЛР на COVID-19 в аеропорту, прибуваючи в Україну для зняття з самоізоляції і виїжджаючи з аеропорту «Одеса» до країн, які вимагають тест ПЛР.
Проведення тестів здійснюється на стійці тестування лабораторії CSD в залі прильоту аеропорту «Одеса».

Щоб скористатися послугою, потрібно:


  • оформити запит на стійці тестування лабораторії CSD в залі прильоту;
  • пред’явити картку Mastercard World Elite від Сбербанку, підтвердження вильоту чи прильоту співробітнику сервісу та здати тест;
  • зачекати на результат тесту протягом 24 годин на електронну пошту та в додатку «Дій вдома».

Тест триває не більше 15 хвилин. Мова дослідження – англійська. Встановіть додаток для контролю самоізоляції «Дій вдома» та чекайте сповіщення про скасування режиму.


Умови доступу:


Здійснити карткою Mastercard World Elite транзакції на суму понад 6000 гривень за останні 30+5 днів  до вильоту (не враховуються останні 5 днів, а також вихідні перед вильотом).

Більш детальна інформація на сайті www.mastercard.ua або у співробітника сервісу за номером: +380 (67) 218 53 24 (цілодобово).

За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до співробітників відділень банку або в Контакт-центр: + 38 044 354 15 15, 5595 (зворотний безкоштовний дзвінок), за допомогою чату https://chat.sbrf.com.ua/ та Skype: Sberbank UA.

Прес-служба

pr@SBRF.com.ua

АТ «СБЕРБАНК» – універсальний комерційний Банк, який надає повний спектр банківських послуг всім категоріям клієнтів. Банк входить до десятки найбільших фінустанов країни за розміром активів згідно з даними НБУ (станом на 01.01.2020 р.). АТ «СБЕРБАНК» є 100% дочірнім банком ПАТ Сбербанк.

АТ «СБЕРБАНК». Ліцензія НБУ №198 від 18.12.2015 р. Всі види банківських послуг.

Офіційний сайт банку – www.sbrf.com.ua

Приєднуйтесь, будьте з нами на зв'язку: