Головна Приватним клієнтам Важлива інформація

Оголошення вкладникам

Інформуємо, що Фонд відшкодовує кошти у розмірі вкладу, включаючи відсотки, станом на кінець дня, що передує дню початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тис. грн. незалежно від кількості вкладів в одному банку.

При цьому, відшкодування коштів за вкладом в іноземній валюті відбувається в національній валюті України після перерахування суми вкладу за офіційним курсом гривні до іноземних валют, встановленим Національним банком України на кінець дня, що передує дню початку процедури ліквідації Банку.

Окремо звертаємо Вашу увагу, що надсилати на адресу Банку або Фонду заяви чи будь-які інші документи для отримання відшкодування за вкладом в межах гарантованої суми не потрібно (окрім випадку набуття спадщини).

Порядок дій спадкоємця вкладника наведено окремо на офіційному сайті Фонду (в розділі «Вкладникам та кредитора», «Вкладникам», «У яких випадках необхідно письмово звертатися до Фонду»).

Станом на сьогодні Банком та Фондом формується база даних про вкладників та вирішується питання визначення банків – агентів, через які буде здійснено виплату коштів. Перелік таких банків-агентів буде наведено на офіційному сайті Фонду (на сторінці Банку у розділі «Банки в управлінні Фонду») та на сайті АТ «МР БАНК».

Про дату початку виплат інформацію буде розміщено на офіційному сайті Фонду (на сторінці банку у розділі «Банки в управлінні Фонду»), на сайті неплатоспроможного банку та в офіційних газетах «Голос України» або «Урядовий кур’єр», а також така інформація буде надаватися за телефоном «гарячої лінії»: 0-800-308-108.

Після публікації оголошення про початок виплат на офіційному сайті Фонду та на сайті Банку, для отримання коштів вкладнику необхідно звернутися до відділень будь-якого з визначених банків-агентів і пред’явити паспорт та документ, виданий відповідним контролюючим органом, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків* (ідентифікаційний номер).

Окремо повідомляємо, що з врахуванням запровадження воєнного стану в України, Банком та Фондом на даний час опрацьовується питання можливості здійснення виплат відшкодування коштів через банки-агенти шляхом випуску віртуальних карт на ім’я вкладників.

Про можливість отримати кошти на віртуальну карту банків-агентів вкладників буде повідомлено додатково на офіційному сайті Фонду та на сайті Банку.

Більш детальна інформація щодо отримання відшкодування Фондом гарантування вкладів фізичних осіб наведено на офіційному сайті Фонду (на сторінці банку в розділі «Вкладникам та кредитора»).