Головна Про Банк Історія банку

2009–2013

2009 рік – Банк почав щорічно підтримувати проведення вітрильної регати міжнародного рівня WindMasterRegatta, а також регати на Кубок Вадима Гетьмана.

2010 рік – за підтримки АТ «СБЕРБАНК РОСІЇ» відбулася прем'єра «Вишневий сад» у Національному академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки, а також концерти Симфонічного оркестру Маріїнського театру, одного з найстаріших у Росії, у Національному академічному театрі опери та балету України. Банк підтримав постановку Театром ім. Є.Вахтангова спектаклю «Дядя Ваня» у Києві.

Червень 2010 року – Банк став щорічним генеральним спонсором Міжнародної студентської олімпіади Banks Battle.

Квітень 2011 року – стартувала благодійна програма АТ «СБЕРБАНК РОСІЇ» для дитячих будинків «Щасливе дитинство», завдання якої – надання фінансової допомоги для поліпшення умов і якості життя дітей-сиріт, творчий розвиток дітей, благоустрій дитячих установ.

Червень 2013 року – Банк виступив організатором Міжнародного шахового турніру SBERBANK OPEN. Змагання, аналогів яким не було в Україні, проходили з 3 по 8 червня на головній спортивній арені країни – НСК «Олімпійський». Турнір SBERBANK OPEN внесено до календаря змагань Міжнародної федерації шахів (ФІДЕ), а також до єдиного календарного плану Міністерства освіти і науки України фізкультурно-оздоровчих і культурних заходів.

Листопад 2013 року – Банк виступив організатором Міжнародного музичного конкурсу-фестивалю SBERBANK DEBUT, що став епіцентром уваги піаністів і любителів класичної музики з усього світу. Конкурс створений задля популяризації класичної музики та культури, розкриття і підтримки юних музикальних талантів, підвищення рівня гри й кваліфікації музикантів. На провідних концертних майданчиках України SBERBANK DEBUT зібрав юних піаністів із різних країн. Гру молодих музикантів судили метри світового фортепіанного мистецтва, які в рамках заходу також подарували українській публіці сольні концерти та ексклюзивні майстер-класи.