Головна Приватним клієнтам Депозити

Депозити

Депозити від Сбербанку допоможуть примножити  і зберегти Ваш капітал.

Різноманітність існуючих депозитних програм дозволить обрати ту, що максимально відповідатиме Вашим потребам.
Сбербанк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
 

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб
Інформація рекомендована для тих, хто бажає дізнатися про участь АТ «Сбербанк» у ФГВФО або збирається отримувати виплати від Фонду через Банк.

Депозитні вклади - найрозумніший і надійний спосіб примноження і збереження Ваших коштів.

В Сбербанку Вашій увазі пропонується широка лінійка депозитів, серед якої Ви можете вибрати найкращий себе, виходячи з рівня персональних потреб.

Визначивши для себе найвигідніший депозит і оформивши його в будь-якому з відділень банку, Ви можете бути впевнені в безпеці Вашого капіталу.

Для більш раціонального заощадження, радимо відкривати вклади відразу в декількох валютах - депозит в доларі і євро.

Визначальним фактором для багатьох клієнтів є ставка депозиту. Однак, ми рекомендуємо Вам брати до уваги не тільки процентну ставку депозиту, але і ряд інших факторів.

По-перше, необхідно вивчити ринок

По-друге, визначити які саме параметри вкладу необхідні Вам в даний момент:

- Процентна ставка

- Можливість поповнення вкладу протягом терміну

- Капіталізація відсотків

- Страхування вкладу

- Термін вкладу

- Валюта вкладу

- Можливість часткового запитання депозиту без втрати відсотків

При відкритті депозиту всі клієнти бажають отримати максимальний прибуток. Але якщо є можливість додатково поповнювати або знімати грошові кошти з рахунку, клієнт буде отримувати від цього вкладу менший відсоток прибутку. Кращий відсоток, зазвичай, отримують користувачі класичних вкладів, тому, вважається, що це найвигідніший депозит.
Якщо є зацікавленість в отриманні максимального прибутку, а фінанси не будуть потрібні весь термін дії вкладу, кращий з варіантів - використання класичної схеми розміщення депозиту. Накопичення коштів здійснюється при відкритті депозиту з можливістю додаткових вкладень. Для здійснення постійних операцій краще вибирати депозити з можливістю вкладення і зняття певної частини коштів.

Вибір завжди залишається за Вами - будь то депозит в доларі або класичний вклад, тільки особисті потреби в певний період часу будуть найкращим фактором, який допоможе підібрати найкращу пропозицію для примноження Ваших фінансів.