Головна Приватним клієнтам Банківські сейфи

Банківські сейфи

Рекомендовано для тих, хто уникає зберігати вдома коштовності, документи та готівкові кошти. Завдяки різним розмірам сейфів, у них можна зберігати від вузької папки до коробки середнього розміру.

Строки розміщення: без обмежень

Ціноутворення: Вартість сейфу вказується за кожний день та варіює від періоду його оренди. Поза залежністю від періоду оренди клієнт сплачує також заставу за ключ.

Режим работи Депозитарія: протягом операційного часу відповідно режиму роботи відділення за виключенням суботи, неділі, вихідних та святкових днів.

 

Програма лояльності

 21.07.2016г. вступила в дію програма лояльності за операціями надання в оренду індивидуальных банківських сейфів

 Принципи застосування програми лояльності:

 • 1. Лояльність надається власникам преміум Пакетів «Спеціальный», «Статус» та «Престиж»:
  - або в дату оформлення Пакету чи переоформления на новий строк, за умови укладання/ пролонгації договору оренди на 12 місяців (аналогічно строку дії Пакету), на ячейки будь-якого розміру та типу;
  - або протягом 3-х місяців після оформлення одного з вказаних вище преміум Пакетів, при цьому дата закінчення договору оренди сейфу повинна бути рівна даті закінчення строку дії преміум Пакету.
 • 2. Знижка на вартість оренди індивідуальных банківських сейфів установлюється:
  для Пакету «Спеціальний» - у розмірі 20%;
  для Пакету «Статус» - у розмірі 30%;
  для Пакету «Престиж» - у розмірі 35%.
  При наявності у клієнта кількох преміум Пакетів - знижки не додаються.
 • 3. Лояльність не розповсюджується на суму запоруки за ключі. Розрахунок вартості оренди ячейки здійснюєтья від тарифів, установлених для даної послуги у відділенні, в якому оформлюється оренда сейфу.

З 20.04.2017 року клієнти, які оформили Договори про надання в користування індивідуальних банківських сейфів за безготівкову оплату, зможуть подовжувати  термін дії Договорів через Контакт-центр Банка, за умови наявності на поточному/картковому рахунку в гривні коштів, в розмірі, достатньому для договірного списання.

Київська - Київ
Розміри сейфа днів Ціна
Перелік документів
Перелік документів
Консультація
Консультація
Банківські метали
Банківські метали