Головна Приватним клієнтам Банківські сейфи

Банківські сейфи

Рекомендовано для тих, хто уникає зберігати вдома коштовності, документи та готівкові кошти. Завдяки різним розмірам сейфів, у них можна зберігати від вузької папки до коробки середнього розміру.

Строки розміщення: без обмежень

Ціноутворення: Вартість сейфу вказується за кожний день та варіює в залежності від періоду його оренди. Окремо сплачується застава за  ключ.  

Режим работи Депозитарія: протягом операційного часу відповідно режиму роботи відділення за виключенням суботи, неділі, вихідних та святкових днів.

 

Програма лояльності

 21.07.2016г. вступила в дію програма лояльності за операціями надання в оренду індивидуальных банківських сейфів

 Принципи застосування програми лояльності:

1. Лояльність надається власникам преміум Пакетів «Спеціальный», «Статус», «Престиж», «Преміальний», «Для подорожей» та «Елітний»

2. Знижка на вартість оренди індивідуальных банківських сейфів установлюється:
для Пакетів «Спеціальний», «Преміальний» - у розмірі 20%;
для Пакетів «Статус», «Для подорожей» - у розмірі 30%;
для Пакетів «Престиж», «Елітний» - у розмірі 35%.
При наявності у клієнта кількох преміум Пакетів - знижки не додаються.

3. Лояльність не розповсюджується на суму застави за ключі. Розрахунок вартості оренди сейфу здійснюєтья від тарифів, встановлених для даної послуги у відділенні, в якому оформлюється оренда сейфу.

З 20.04.2017 року клієнти, які оформили Договори про надання в користування індивідуальних банківських сейфів за безготівкову оплату, зможуть подовжувати  термін дії Договорів через Контакт-центр Банку, за умови наявності на поточному/картковому рахунку в гривні коштів, в розмірі, достатньому для договірного списання.

 

Для заключення Договору на оренду індивідуального банківського сейфу необхідно звернутися до Банку з ідентифікуючими документами та підписати відповідний Пакет документів

Надання в оренду індивідуального банківського сейфу здійснюється Банком відповідно до Тарифів РКО про відкриття поточних та депозитних рахунків, що діють на момент заключення договору.

При користуванні послугою Банку у Клієнта виникають права та обов'язки за договором про надання послуг. У разі невиконання Клієнтом зобов'язань за договором для Клієнта можуть наступати наслідки такого невиконання, а саме: Банком можуть застосовуватися штраф, пеня за прострочення сплати платежів, відмова Банку від надання послуги, призупинення операцій і т.п. Детально з наслідками невиконання кожного виду договору про надання банківської послуги можна ознайомитися в Умовах банківського обслуговування, розділ «Правила надання в користування індивідуального банківського сейфу".

Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг як обов'язкову умову надання цих послуг.

Наявність у Клієнта права достроково розірвати договір про надання банківської послуги, а також спосіб такого розірвання визначаються умовами відповідного договору. Перед укладенням договору інформація про можливість дострокового розірвання доводиться Клієнтові, також на прохання Клієнта надається проект договору для ознайомлення.

Київська - Київ
Розміри сейфа днів Ціна
Пакет документів
Пакет документів
Консультація
Консультація
Банківські метали
Банківські метали