Головна Про Банк Кар'єра у банку

Кар'єра у банку

Ми будуємо фінансову компанію, успіх якої засновано на професіоналізмі й відчутті гармонії та щастя її працівників. Ми усвідомлюємо, що реалізація цілей АТ «СБЕРБАНК» можлива лишеспільно з реалізацією особистих і професійних цілей людей, які працюють у Банку.
Тому для нас дуже важливо не тільки залучати висококваліфікованих фахівців, але й надавати їм можливість зростати особисто та професійно.

Кар'єра в АТ «СБЕРБАНК»

Банк працює у всіх галузях банківської діяльності та широко представлений у всіх регіонах України, а також за кордоном. Тому кожен співробітник має можливості для кар'єрного розвитку.

Основа вашої кар'єри в АТ «СБЕРБАНК» — особиста зацікавленість , висока самовіддача, справжнє бажання розвиватися й постійно вдосконалювати свої навички, цілеспрямована робота на результат.

АТ «СБЕРБАНК» пропонує декілька напрямків кар'єрного розвитку:

  • управлінська кар'єра передбачає посадовий розвиток (по вертикалі), переміщення всередині Банку з подальшим зростанням на посаді, просування до центру управління та все більш глибоке залучення до процесів прийняття рішень, роботу над стратегічно важливими для Банку проектами;
  • професійна кар'єра передбачає поглиблення в одному професійному напрямку, оволодіння суміжними знаннями, розширення інструментарію та галузей діяльності.

Незалежно від того, який вид і напрямок кар'єри ви обираєте, ви завжди можете розраховувати на підтримку та сприяння АТ «СБЕРБАНК».

Розвиток в АТ «СБЕРБАНК»

АТ «СБЕРБАНК» пропонує численні можливості  і перспективи професійного розвитку, серед яких:

  • самостійне навчання (користування бібліотекою банку);
  • корпоративне навчання (участь у корпоративних тренінгах, семінарах, програмах наставництва);
  • професійне навчання (участь у профільних конференціях, семінарах);
  • коучинг (система оцінки й індивідуального розвитку професійно значущих якостей);
  • вивчення англійської мови.

Ми створюємо всі умови для розвитку наших працівників і щиро віримо, що шлях до успіху залежить від бажання удосконалювати себе. Кожен може досягти більшого, якщо буде знати свої сильні сторони та розвивати свої здібності.