Головна Про Банк Банк сьогодні

Банк сьогодні

АТ «СБЕРБАНК» - український комерційний банк, який надає повний спектр банківських послуг усім категоріям клієнтів. Згідно з даними Національного Банку України, АТ «СБЕРБАНК» займає 8 місце в рейтингу НБУ за розміром активів (станом на 01.01.2020 р).

Кількість приватних клієнтів АТ «СБЕРБАНК» перевищує 500 тис., Банк обслуговує близько 40 тис. клієнтів малого та середнього бізнесу і 2 тис. корпоративних клієнтів. Регіональна мережа банку налічує 93 відділеня.

АТ «СБЕРБАНК» традиційно займає провідні позиції серед українських банків за рівнем довіри та надійності як з боку клієнтів і партнерів, так і незалежних українських та міжнародних експертів. Банк має рейтинги від міжнародного рейтингового агентства Moody's.

Оскільки АТ «СБЕРБАНК» є глибоко інтегрованим в українську економіку й суспільство, він не обмежується лише веденням бізнесу чи створенням робочих місць. Благодійна допомога, підтримка різних проектів у галузі культури та спорту є для Банку можливістю зробити свій внесок у підвищення якості життя українців. Докладніше про проекти АТ «СБЕРБАНК» — у розділі «Історія Банку».

АТ «СБЕРБАНК» є 100% дочірнім банком ПАТ Сбербанк і входить до Міжнародної Групи Сбербанк.

Група Сбербанк являє собою потужний сучасний банк, який стрімко трансформується в один з найбільших світових фінансових інститутів. Банк представлений в 21 країні світу - це країни СНД, Центральної та Східної Європи, Індія, Китай. Сбербанк входить в топ-50 найбільших банків світу за капіталом.


Інформація щодо карткових платіжних систем, учасником яких є АТ «СБЕРБАНК»

1. Національна платіжна система «Український платіжний простір» (НПС «ПРОСТІР»)

    Місцезнаходження: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601, Україна; www.prostir.gov.ua.

2. Міжнародна платіжна система Visa International Service Association (VISA)

    Місцезнаходження: 900 Metro Centre Blvd, Foster City, СА 94404, United States of America; www.visa.com.

3. Міжнародна платіжна система Mastercard International Incorporated (Mastercard)

    Місцезнаходження: 2000 Purchase Street Purchase, NY 10577, United States of America; www.mastercard.com.